Mūrinių namų šiltinimas

Pagrindinis / paslaugos

  • Mūrinių namų šiltinimui naudojame tiek sausą tiek šlapią sienų šiltinimo būdą. Knauf Supafil biri vata tinkama šiltinti tik sausu būdu, o ekovata tinkama ir sausam ir šlapiam būdui.
  • Šiltinant išorines sienas ekovata turi būti sumontuotas medinis karkasas (rekomenduojama 55 cm tarpai tarp tašelių). Įrangos bei vandens pagalba ekovata sukimba su mūro paviršiumi ir yra prieauginama iki reikiamo storio. Rekomenduojama iki 15cm. Šiltinant išorės ir vidaus sienas šlapiuoju būdu užsipildo smulkiausi sienų plyšiai, įtrūkimai ir nelygumai. Toks sienų apšiltinimas suteikia puikią varžą ir puikią garso izoliaciją. Visas apšiltinimo užpildymas yra besiūlis ir vientisas. Šlapiu budu šiltinti tinkamas tik šiltasis sezonas.
  • Sienas šiltinant sausuoju būdu turi būti suformuotas oro tarpas. Sumontuojamas karkasas ir vėjo izoliacinė plėvelė už kurios šiltinimo medžiaga įpučiama į oro tarpą ir supresuojama.
  • Priešingai nei putų polistirenas ar poliuretanas visos mūsų naudojamos medžiagos kvėpuoja ir atiduoda perteklinę drėgmę į išorę, taip nėra galimybės susidaryti pelėsiui pastato patalpose.

Šis tinklalapis naudoja slapukus (angl. cookies). Sutinku