Oro tarpų užpildymas

Pagrindinis / paslaugos

  • Lietuvoje yra daug namų su paliktais tuščiais ir nesandariais oro tarpais, kuriais lyg kaminu iš namų išleidžiamas šiltas oras ir jūsų pinigai.
  • Prieš atliekant fasado šiltinimo darbus senuosiuose pastatuose būtina užpildyti oro tarpą, nes vargu ar jį sugebės meistrai užsandarinti taip , kad šaltas oras nepatektų į šį tarpą. Kitaip fasado šiltinimas netenka prasmės. Ir vėliau tai pataisyti bus dar sunkiau ir kainuos tikrai didelius pinigus.
  • Dėka naujų technologijų oro tarpus galime užpildyti tikrai nesunkiai ir tikrai tai nekainuos kosminių pinigų. O rezultatas tikrai nudžiugins.
  • Net ir minimalus 5 cm oro tarpas suteiks komforto namuose. Mūro siūlėse tam tikra tvarka yra išgręžiamos 22-25 mm diametro skylutės, naudojamas specialus antgalis, kuriuo į oro tarpą įpučiama biri vata. Dirbame su Knauf Supafil Cavity Wall 034 biria vata. Rinkoje yra daug medžiagų kuriomis siūlo užpildyti oro tarpus, tačiau rekomenduojame naudoti  Knauf Supafill Cavity Wall 034 birią vatą. Ji pasižymi ypatingai smulkiu plaušu, kuris labai gerai užpildo oro tarpus, smarkiai padidina sienų varžą yra visiškai nedegi. Knauf Supafil negeria ir neabsorbuoja drėgmės, ir puikiai sukontroliuoja šalto oro srautus. Susėdimų nėra. Iš pastato vidaus atkeliavusi drėgmė per Knauf Supafil vatą bus atiduodama į išorę, ir taip bus išvengiama pelėsių pastato viduje.
  • Naujoje statyboje ši Knauf Supafil biri vata naudojama įpūsti į oro tarpą tarp mūro sienos ir klinkerio plytų.
  • Oro tarpų šiltinimo darbus atliekame ištisus metus.

Šis tinklalapis naudoja slapukus (angl. cookies). Sutinku